Наш опрос
Как вы относитесь к допингу?
Всего ответов: 10
Главная » 2010 » Ноябрь » 14
Завершился Кубок Бессарабии посвященный памяти МС Сергея Грама. Протоколы в разделе каталог файлов
Просмотров: 718 | Добавил: powerizmail | Дата: 14.11.2010 | Комментарии (0)

У далекому південноафриканському місті Потчефструм завершилися чемпіонати світу з пауерліфтингу, 31-ий серед жінок та 40-ий серед чоловіків, що зібрали 203 атлети з 33 країн. Українські атлети вкотре довели, що є одними з найсильніших на планеті. У підсумку в активі українських спортсменів 5 золотих, 4 срібні, 2 бронзові нагороди за суму триборства, а також 12 золотих, 13 срібних та 8 бронзових медалей в окремих вправах. У командному заліку і жіноча, і чоловіча наші команди на другому місці.
Окрасою чемпіонату став виступ львів'янина ІВАНА ФРЕЙДУНА, який крім великої золотої медалі за рекордну суму в триборстві (1047,5 кг), виборов також перші місця в жимі (295 кг, рекорд світу) і тязі (367,5 кг), срібло в присіданні (385 кг). Він також став другим в абсолютній першості за формулою Вілкса.
Напередодні чемпіонату відбулася Генеральна Асамблея Міжнародної Федерації Пауерліфтингу (IPF), на якій було ухвалено досить багато змін до правил змагань. Зокрема, починаючи з 01 січня 2011 р. ... Читать дальше »
Просмотров: 653 | Добавил: powerizmail | Дата: 14.11.2010 | Комментарии (0)